کفپوش اپوکسی صنعتی بهداشتی

تاریخ انتشار:اسفند ۱۲, ۱۳۹۶

کفپوش اپوکسی صنعتی بهداشتی

اپوکسی بیمارستانی

کفپوش اپوکسی دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که باعث می گردد این نوع پوشش در اغلب صنایع به عنوان بهترین گزینه و حتی در بعضی مواقع بنا بر شرایط پروژه به تنها گزینه ی ممکن برای پوشش کف بدل گردد. کفپوش اپوکسی صنعتی و  کفپوش اپوکسی  بهداشتی در اغلب موارد دارای ویژگی های یکسانی بوده و تنها در جزییات با یکدیگر متفاوت خواهند بود. کفپوش اپوکسی صنعتی معمولا در انبار ها، سالن های تولید ،سالن های بسته بندی و بخش های مسقف مراکز صنعتی که در آن احتمال رفت و آمد های سنگین از قبیل ماشین آلات ،لیفتراک یا عبور زیاد نفرات وجود داشته باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. کفپوش اپوکسی  صنعتی به طور کاملا مسطح و یکپارچه بوده و عبور و مرور ماشین آلات مختلف را روی آن با کمترین لرزش و ایجاد تنشی برای بار های حساس ممکن می سازد. صیقلی بودن سطح اپوکسی باعث نظافت بسیار آسان آن خواهد بود و از طرفی امکان سر خوردن نفرات و ماشین آلات روی کفپوش اپوکسی بسیار کم و در حد صفر می باشد.به دلیل مقاومت سایشی بسیار بالای کفپوش اپوکسی  صنعتی احتمال ایجاد گرد و غبار از کف وجود نداشته و مشکلاتی که در کفپوش بتنی در اثر سایش سطح بتن و ایجاد گرد و غبار بسیار مشکل ساز می باشد در کفپوش های اپوکسی نخواهد بود.کفپوش اپوکسی صنعتی مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت  و اسید های مختلف و روغن های گوناگون را دارد ، از این رو در صنایعی که احتمال تماس اسید یا روغن با کف یا حرارت های بالای دویست درجه سانتیگراد به کرات برای کف پوش محتمل باشد ،کفپوش اپوکسی تنها گزینه ی مناسب خواهد بود.علاوه بر تمام ویژگی های یاد شده کف پوش اپوکسی به دلیل یکپارچگی ،صیقلی بودن و تنوع نامحدود رنگی و امکان ایجاد طرح های مختلف در آن از زیبایی کم نظیری در مقایسه با دیگر کفپوش های صنعتی برخوردار بوده که این امر در بسیاری از موارد قادر است به تنهایی دلیل خوبی برای انتخاب این کفپوش باشد.

اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی  بهداشتی یاکفپوش اپوکسی  آنتی باکتریال نیز یکی از زیرشاخه های کفپوش اپوکسی  صنعتی بوده که به طور معمول به عنوان کفپوش کارخانه جات  صنایع غذایی و تولیدات بهداشتی و دارویی و همچنین در بخش های مختلف مراکز درمانی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

اپوکسی بهداشتی

کفپوش اپوکسی بهداشتی یا همان اپوکسی آنتی باکتریال علاوه بر داشتن ویژگی های عمومیکفپوش اپوکسی صنعتی، دارای ویژگی های آنتی باکتریالی  و ضد قارچ و کپک بوده از همین رو در بسیاری از اتاق های تمیز (clean room)، اتاق های عمل و به طور کلی در تمام محل هایی که برخورداری از یک کف کاملا بهداشتی حائز اهمیت می باشد دارای کاربرد فراوانی خواهد بود.

پست های مرتبط